За высокія дасягненні ў працы, шматгадовую плённую, добрасумленную працу і ў сувязі з прафесійным святам - Днём будаўніка ўзнагароджаны ўзнагародамі ААТ «Белсувязьбуд»:
- Ганаровай граматай ААТ «Белсувязьбуд»:
- Дашкевіч Аляксандр Віктаравіч, машыніст экскаватара 5-га разраду, мантажнік сувязі-кабельшчык 2-га разраду ўчастка № 4 будаўніча-мантажнага ўпраўлення галаўнога падраздзялення,
- Іганава Юлія Міхайлаўна, начальнік сектара прагназавання ўпраўлення прагназавання і эканомікі галаўнога падраздзялення,
- Петрыкава Валянціна Аляксееўна, начальнік фінансавага сектара бухгалтэрыі галаўнога падраздзялення
- Волкаў Сяргей Віктаравіч, майстар будаўнічых і мантажных работ ўчастка № 3 філіяла № 2,
- Панцюхоў Валерый Пятровіч, слесар па рамонту аўтамабіляў 6-га разраду службы галоўнага механіка філіяла № 3,
- Лысенка Міхаіл Васільевіч, мантажнік сувязі-спайщик 5-га разраду філіяла №4,
- Шапавал Віктар Мікалаевіч, кіроўца аўтамабіля 6-га разраду 1-га класа службы галоўнага механіка філіяла № 5,
- Назараў Андрэй Аляксандравіч, вытворца работ ўчастка № 1 філіяла № 6
- Радюш Алег Стэфановіч, вытворца работ прарабскага ўчастка № 1 філіяла № 9.
- Заливако Сяргей Мікалаевіч, слесар па рамонту аўтамабіляў 6-га разраду аддзела эксплуатацыі і рамонту транспартных сродкаў, машын, механізмаў будаўніча-мантажнага ўпраўлення галаўнога падраздзялення;
- Сакоўскі Васіль Мікалаевіч, кіроўца аўтамабіля 5-га разраду 1-га класа аддзела эксплуатацыі і рамонту транспартных сродкаў, машын, механізмаў будаўніча-мантажнага ўпраўлення галаўнога падраздзялення;
- Паўлюшчык Вячаслаў Іванавіч, кіроўца аўтамабіля 5-га разраду 1-га класа аддзела эксплуатацыі і рамонту транспартных сродкаў, машын, механізмаў будаўніча-мантажнага ўпраўлення галаўнога падраздзялення;
- Пацёпкін Павел Валер'евіч, мантажнік сувязі-кабельшчык 2-га разраду ўчастка № 4 будаўніча-мантажнага ўпраўлення галаўнога падраздзялення.
- за ўзорнае выкананне працоўных абавязкаў, высокія дасягненні ў працы і ў сувязі з прафесійным святам - Днём будаўніка аб'яўлена Падзяка ААТ «Белсувязьбуд»:
- Карпавічу Дзмітрыю Яўгенавічу, вытворцу работ ўчастка № 3 будаўніча-мантажнага ўпраўлення галаўнога падраздзялення,
- Паўлюшчыку Анатолю Іванавічу, кіроўцу аўтамабіля 4-га разраду 1-га класа аддзела эксплуатацыі і рамонту транспартных сродкаў, машын, механізмаў будаўніча-мантажнага ўпраўлення галаўнога падраздзялення
- Батура Таццяне Міхайлаўне, вядучаму спецыялісту па кадрах сектара кадраў галаўнога падраздзялення,
- Камарову Дзмітрыю Дзмітрыевічу, машыністу экскаватара 5-га разраду філіяла № 2,
- Сапковічу Леаніду Аляксандравічу, машыністу крана аўтамабільнага 6-га разраду службы галоўнага механіка філіяла № 3,
- Гулевічу Уладзіміру Уладзіміравічу, кіроўцу аўтамабіля 4-га разраду філіяла № 4,
- Лямасавай Марыне Аляксандраўне, галоўнаму бухгалтару філіяла № 5,
- Мовчуну Мікалаю Рыгоравічу, мантажніку сувязі-кабельшчыку 5-га разраду ўчастка № 1 філіяла № 6,
- Яшковай Людміле Канстанцінаўне, старэйшаму інспектару па кадрах філіяла №9.
Узнагародамі Рэспубліканскага камітэта Беларускага прафсаюза работнікаў сувязі:
Нагрудным знакам "За заслугі" за значны ўклад у прафсаюзны рух, шматгадовую плённую працу па абароне працоўных правоў і сацыяльна-эканамічныя інтарэсы ўзнагароджаны наступныя работнікі:
- Сцепаноўскі Дзмітрый Уладзіміравіч, дырэктар філіяла №9;
- Тарэлка Сяргея Фёдаравіча, намесніка дырэктара філіяла №4.
Ганаровай Граматай за ініцыятыўнасць, канкрэтныя дасягненні ў працы, добрасумленную працу, за шматгадовую плённую працу, значны асабісты ўклад, актыўны ўдзел у грамадскім жыцці ААТ «Белсувязьбуд» ўзнагароджаны:
- Корань Максім Міхайлавіч, намеснік начальніка будаўніча-мантажнага ўпраўлення галаўнога падраздзялення, член прафсаюза;
- Лабанаў Васіль Паўлавіч, вытворца работ прарабскага ўчастка №2 філіяла №3, член прафсаюзнага камітэта першаснай прафсаюзнай арганізацыі філіяла №3 ААТ «Белсувязьбуд»;
- Старасценка Аляксандр Аляксандравіч старшыня грамадскай камісіі па выкананні заканадаўства па ахове працы філіяла №3;
- Сабалеўская Вікторыя Уладзіміраўна, бухгалтар фінансавага сектара галаўнога падраздзялення, член прафсаюза.
Аб'яўлена Падзяка за актыўны ўдзел у грамадскім жыцці ААТ «Белсувязьбуд»:
- Банько Вользе Аляксандраўне, інжынеру вытворчага аддзела будаўніча-мантажнага ўпраўлення галаўнога падраздзялення, члену прафсаюзнага камітэта першаснай прафсаюзнай арганізацыі ААТ «Белсувязьбуд»;
- Сігінай Раісе Іванаўне, старэйшаму інспектару па кадрах, члену прафсаюзнага камітэта першаснай прафсаюзнай арганізацыі філіяла №2 ААТ «Белсувязьбуд».